Гость

Автор Тема: Як вилікувати печінку?  (Прочитано 22 раз)

Оффлайн Vrankel

• Постоялец
Як вилікувати печінку?
« : 28 Июля 2022, 01:09:25 »
Доброго вечора. Питання щодо медицини. Скажіть, хтось лікувався Карсилом. Це таблетки. Чи можна Карсилом вилікувати печінку? Чи ця травка зовсім не допомагає та треба щось інше.

Оффлайн MaxiBoss

• Старожил
Re: Як вилікувати печінку?
« Ответ #1 : 28 Июля 2022, 01:11:51 »
Питання не дуже грамотне. Вилікувати печінку? Дивлячись що з печінкою. Напишіть, що у вас з печінкою, можливо, люди щось й підкажуть.
А взагалі Карсил непоганий лікарський препарат.

Оффлайн Linna

• Новичок
  • *
« Ответ #2 : 28 Июля 2022, 01:16:38 »
У мого знайомого було ожиріння печінки. Так він лікувався народними методами. Настоянкою шипшини, відваром соснової хвої, відваром щавеля. Сам все збирав. Й знаете, видужав. Але він гарно у травах розумівся.

Оффлайн galo

• Новичок
  • *
« Ответ #3 : 28 Июля 2022, 01:25:17 »
Доброго вечора. Питання щодо медицини. Скажіть, хтось лікувався Карсилом. Це таблетки. Чи можна Карсилом вилікувати печінку? Чи ця травка зовсім не допомагає та треба щось інше.

Я приймала таблетки Карсил https://apteka-ds.com.ua/product/karsyl-tabletky-22-5-mh-80-sht-000003561  Мені лікар порадив печінку чистити. Приймала по дві таблетки тричі на день. Перед прийомом їжі. Коли стан більш тяжкий, то можна приймати по дві-чтри таблетки тричі на день.
Мені цей препарат подобається тим, що це, так би мовити, не фарма, а трава росторопша. Тобто буде менше побічних ефектів.
Та й коштує не так вже й багато - упаковка вісімдесят таблеток вартує 168 гривень.