Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Новости:

Автор Тема: Долгий Олег Володимирович (Самовисування)  (Прочитано 488 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Ирида

 • Глобальный модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Репутация: +35/-1
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 2724

Народився 24 березня 1965 року в селі Андрусівка Світловодського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.
Записан

Ирида

 • Глобальный модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Репутация: +35/-1
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 2724
Re: Долгий Олег Володимирович (Самовисування)
« Ответ #1 : 14 Октября 2014, 16:00:42 »

Передвиборча програма кандидата в народні депутати України Долгого Олега Володимировича

Україна по своїй природі є унікальною державою, адже наявність основ для розвитку аграрного комплексу, різного роду копалин, перспективних заводів в сфері металургії, машинобудування та ін., унікального клімату та природи є беззаперечним доказом величезного потенціалу щодо соціально-економічного розвитку нашої держави. Один штрих, якій повинен запустити дані механізми – правильні та чітко сплановані дії по їх введенні.
Що стосується аграрного комплексу, то для кожного відомий той факт, що Україна – «житниця Європи». Це повинно бути основним рушієм для української економіки, адже інвестування коштів в дану галузь дозволить не тільки збільшити дохідну частину бюджету, а й створити нові робочі місця, мотивувати українське село для створення та функціонування фермерських господарств. Держава повинна створити всі умови для досягнення таких цілей, шляхом внесення змін до чинної законодавчої бази з урахування європейських вимог та стандартів, використання світового досвіду щодо модернізації даної галузі іншими країнами.
Україна входить до числа провідних мінерально-сировинних держав світу, адже на її території існує поєднання різновікових структурних елементів, що обумовило широкий діапазон корисних копалин, які складають мінерально-сировинну базу країни. Україна, яка займає всього 0,4 % земної суші і де проживає 0,8 % населення планети, має в своїх надрах 5 % мінерально-сировинного потенціалу світу. Створення відповідного інвестиційного клімату стане запорукою надходжень до наповнення державної казни.
Не можна залишити без уваги спадщину, яка залишилась в нашому користуванні після розпаду Радянського Союзу, а саме машинобудівні, металургійні, оборонні та інші заводи, які протягом останніх 25 років зазнали значного занепаду через недостатню підтримку держави, відсутність фінансування та залучення інвестицій. Такому потенціалу в даних сферах могли б позаздрити провідні держави світу. Нам же, опираючись на світовий досвід, потрібно вибудувати таку вертикаль розвитку і підтримки цього сектору української економіки, щоб при найменших видатках отримати найбільший коефіцієнт приросту дохідної частини бюджету.
Ще одним важливим рушієм для нашої економіки, звичайно є клімат. природа. Україна через своє геополітичне становище не може не використовувати ці чинники для соціально-економічного розвитку. Карпати, морські узбережжя, Крим (я впевнений він повернеться дуже швидко), історико-культурне надбання нашої держави, унікальні кліматичні умови – це все те, що станом на сьогоднішній день раціонально не використовується. Звичайно, таке відбувається через недосконалість законодавчої бази України, не пристосування її до європейських стандартів та вимог.
Україну з моменту проголошення її незалежності нещадно грабували, намагались знищити економічний та соціально-культурний сектори, але тим не менше Вона вистояла. Навіть при такому нещадному ставленні до нашої держави «попередніками» Україна сьогодні тримається на плаву, на її місці люба інша країна давно б оголосила про дефолт, але завдяки своєму бездонному потенціалу таке неможливе.
Я прикладу максимум зусиль та зроблю все, що від мене вимагається задля «підняття з колін» та прогресивного розвитку України, адже її потенціал дозволяє цього досягнути.

З повагою, кандидат в народні депутати України Долгий О.В.

_________________
       (підпис)
Записан

Ирида

 • Глобальный модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Репутация: +35/-1
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 2724
Re: Долгий Олег Володимирович (Самовисування)
« Ответ #2 : 14 Октября 2014, 16:05:15 »

С Олегом Владиировичем знакома лично. Из-за моей человеческой симпатии к его гражданской позиции, наверное не могу быть на 100% объективной)))

Одно знаю точно, здесь нет ни политических игрищ с двойниками, ни олигархических интересов.

Во время подачи документов В ЦВК на Олега Владимировича реально напали молодчики.. Поищу видео - выложу
Записан