Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Новости:

Автор Тема: Кучер Олександр Іванович (Самовисування)  (Прочитано 821 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Ирида

 • Глобальный модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Репутация: +35/-1
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 2724

Народився 9 вересня 1961 року в місті Світловодськ Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Пролог Лтд", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в смт Козин Обухівського району Київської області, судимість відсутня, самовисування.
Записан

Ирида

 • Глобальный модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Репутация: +35/-1
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 2724
Re: Кучер Олександр Іванович (Самовисування)
« Ответ #1 : 02 Октября 2014, 16:42:00 »

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №102
КУЧЕРА ОЛЕКСАНДРА ІВАНОВИЧА
Я, Кучер Олександр Іванович, підтримую встановлення влади народу над Президентом і депутатами через закони про імпічмент Президента  та закон про відкликання народного депутата. Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом, як кандидат в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:
Забезпечу безперервний зв’язок із виборцями округу, для чого зобов’язуюсь відкрити громадські приймальні в кожному районному центрі округу та не менше одного разу на місяць проводити особистий прийом громадян.
Забезпечу депутатський контроль за діяльністю місцевих держслужбовців, які отримуючи зарплату з податків,  що сплачуються мешканцями округу, повинні працювати, створюючи комфортні умови для місцевої громади, а не для себе особисто.
Візьму під опіку сім’ї всіх захисників Батьківщини з нашого округу, які загинули під час участі в АТО. Проконтролюю присвоєння статусу учасників бойових дій та надання всіх пільг, які цей статус передбачає воїнам, які приймали участь у захисті території України під час сепаратистських заколотів та агресії Росії на сході нашої держави.
Голосуватиму лише особисто, підтримаю закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.
Зобов’язуюсь дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік свою декларацію про доходи та видатки. Кожен громадянин країни достойний гідного життя, повинен мати можливість працювати і гідно заробляти. Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам. Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. Її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку. Усім буде гарантовано доступність до якісної, сучасної освіти, законом буде закріплено обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно. Відповідно до прийнятого закону буде проведена антикорупційна люстрація – перевірка відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам.
Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. Для цього доб’юся направлення на службу в силові відомства добровольців, які зарекомендували себе справжніми патріотами під час захисту України від російської агресії. Суддівський корпус пройде тотальне очищення. На посади суддів мають прийти молоді, освічені громадяни. Народу буде повернено розкрадене за рахунок ревізії результатів державних закупівель та приватизації.  Я  зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього. У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.
Добре знаючи проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу, беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:
 - створення нових робочих місць;
- залучення інвесторів для створення та відновлення роботи підприємств;
 - покращення роботи житлово-комунального господарства - сучасного матеріального забезпечення шкіл, лікарень, дитячих садків, відновлення ФАПів, оснащення приміщень вказаних закладів енергозберігаючими системами опалення;
- продовження мораторію на продаж земель сільгоспризначення до проведення повної інвентаризації;
- поліпшення якості існуючих автодоріг і транспортного сполучення;
 - продовженню і завершенню розпочатого будівництва шляхопроводів;
- проведення експертизи територій, забруднених промисловими викидами;
 - створення нових спортивно-оздоровчих об’єктів;
- реалізації проектів з підвищення туристичної привабливості округу;
Разом збудуємо Європейську країну!
УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!         СЛАВА УКРАЇНІ!

Ваш  Олександр  Кучер.
Записан

oikucher

 • Новичок
 • *
 • Репутация: +1/-0
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 2
Re: Кучер Олександр Іванович (Самовисування)
« Ответ #2 : 24 Октября 2014, 16:55:32 »

Програма дій кандидата у народні депутати Олександра Кучера.
   
У випадку обрання мене народним депутатом України зобов’язуюсь вступити до демократичної більшості у Верховній Раді та на загальнодержавному рівні:
Голосувати за закони, що дозволять Україні вступити в Євросоюз та, як перший крок, ввести безвізовий режим з європейськими країнами.
Сприяти проведенню податкової реформи, яка дозволить вивести з тіні діяльність підприємців та наповнити бюджет для суттєвого збільшення пенсій, зарплат працівникам освіти та медицини.
Розробити та прийняти закон про зміну виборчої системи на голосування по відкритим регіональним спискам.
Сприяти залученню довгострокових кредитів на приведення асфальтового покриття наших доріг до вимог Євросоюзу під контролем іноземних фахівців.
Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.
Встановити однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасувати спеціальні пенсії. Розмір пенсії буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку.
Буду добиватись щоб суд, прокуратура, міліція захищали права людей, а не порушувати їх. Для цього сприятиму направленню на службу в силові відомства добровольців, які зарекомендували себе справжніми патріотами під час захисту України від російської агресії.
Зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності.
На місцевому рівні зобов’язуюсь:
Забезпечити безперервний зв’язок із виборцями округу, для чого відкрити громадські приймальні в кожному районному центрі округу та не менше одного разу на місяць проводити особистий прийом громадян.
Забезпечити депутатський контроль за діяльністю місцевих держслужбовців, які отримуючи зарплату з податків,  що сплачуються мешканцями округу, повинні працювати, створюючи комфортні умови для місцевої громади, а не для себе особисто.
Взяти під опіку сім’ї всіх захисників Батьківщини з нашого округу, які загинули під час участі в АТО. Проконтролювати присвоєння статусу учасників бойових дій та надання всіх пільг, які цей статус передбачає воїнам, які приймали участь у захисті території України під час сепаратистських заколотів та агресії Росії на сході нашої держави.

Разом збудуємо Європейську країну!

УКРАЇНА  ПЕРЕМОЖЕ!       СЛАВА УКРАЇНІ!

Біографічна довідка
Кучер Олександр Іванович народився в 1961 році в м. Світловодську  Кіровоградської  області. Батько Олександра Кучера брав участь у будівництві Кременчуцької ГЕС та працював на Заводі чистих металів, мати була вчителем молодших класів. Після закінчення семи класів Світловодської середньої школи №3 був прийнятий до Київської фізико – математичної школи - інтернату при університеті ім. Т.Г.Шевченка, яку закінчив у 1978 році. У тому ж році вступив  до Київського Державного Університету ім. Т.Г. Шевченко на факультет кібернетики, який закінчив у 1983 році за спеціальністю прикладна математика.
З 1983 по 1990 рік працював інженером – програмістом  на Київському ВО „Електронмаш”. У 1991 році Олександром Кучером засноване підприємство „Пролог Лтд”, на якому він працює вже понад 20 років на посадах технічного директора, директора.
У Олександра Кучера велика родина - п’ятеро дітей, троє з яких школярки.
У 2002 році Олександр Кучер балотувався кандидатом в народні депутати України від виборчого блоку Віктора Ющенка „Наша Україна”.
З квітня 2002 року Олександр Кучер є помічником-консультантом народного депутата України Сергія Соболєва.
Брав активну участь у Помаранчевій революції 2004 року, зокрема був довіреною особою кандидата у Президенти України Ющенка В.А. по Знам’янському виборчому округу. Комітетом Національного Порятунку Олександр Кучер був призначений керівником страйкового комітету Кіровоградської області.
У 2007 році Олександр Кучер балотувався кандидатом в народні депутати України від Блока Юлії Тимошенко. В 2013 році був обраний членом бюро Кіровоградської обласної організації ВО «Батьківщина».
Олександр Кучер брав активну участь у Революції гідності. Організував встановлення намету Кіровоградської обласної організації ВО «Батьківщина» на Євромайдані та допомагав активістам, які в ньому проживали.
Під час виборів Президента України 2014 року Олександр Кучер був довіреною особою Юлії Тимошенко по нашому Знам’янському виборчому округу Кіровоградської області.
Записан

Ирида

 • Глобальный модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Репутация: +35/-1
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 2724
Re: Кучер Олександр Іванович (Самовисування)
« Ответ #3 : 24 Октября 2014, 22:29:34 »

Благодарю Вас за Вашу гражданскую позицию!
Записан