Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Новости:

Автор Тема: Луганов Алексей Валерьевич ("Батьківщина")  (Прочитано 1584 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Ирида

 • Глобальный модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Репутация: +35/-1
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 2724

Народився 2 серпня 1975 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, президент, Українська державна корпорація по виконанню монтажних і спеціальних будівельних робіт "Укрмонтажспецбуд", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
« Последнее редактирование: 29 Сентября 2014, 03:11:51 от Ирида »
Записан

андрей

 • Ветеран
 • *
 • Репутация: +29/-1
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 857
Re: Луганов Алексей Валерьевич
« Ответ #1 : 24 Сентября 2014, 19:22:07 »

Одно не понятно - каким боком к Светловодску, Знаменке?
http://www.umsb.com.ua/leadership.html

Луганов Олексій Валерійович - президент корпорації «Укрмонтажспецбуд». Народився 2 серпня 1975 в м. Києві.

У 1998 році закінчив Державну академію легкої промисловості за фахом інженер-економіст. У 2005-2008 р. вчився в Національній академії державного управління при Президентові України і отримав кваліфікацію магістра державного управління. У 2009 році закінчив аспірантуру Інституту міжнародних відносин при Національному авіаційному університеті.

У будівельній галузі працює з 1995 року. За цей час став засновником і був керівником ряду будівельних підприємств, які ведуть успішну діяльність на українському ринку. З жовтня 2005 року по серпень 2006 року був радником Першого віце-прем'єр-міністра України. Нагороджений Вдячністю Кабінету Міністрів України.

28 липня 2010 року розпорядженням Кабінету Міністрів України призначений президентом корпорації «Укрмонтажспецбуд». Член-кореспондент Академії будівництва України. Член Ради директорів Української Будівельної Асоціації. Президент Благодійного фонду «Відродження духовності».
« Последнее редактирование: 29 Сентября 2014, 03:09:12 от Ирида »
Записан

Ирида

 • Глобальный модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Репутация: +35/-1
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 2724
Re: Луганов Алексей Валерьевич ( "Батьківщина")
« Ответ #2 : 29 Сентября 2014, 03:11:30 »

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД
ВО «БАТЬКІВЩИНА» ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 102
Я, Луганов Олексій Валерійович, керуючись ідеями Майдану та ситуацією, що склалася в державі, вважаю, що нашій країні потрібні докорінні зміни в системі влади. Тому настав час згуртуватися українським патріотам та змінити ситуацію в Україні.
Незалежність України опинилася під прямою загрозою воєнної інтервенції Росії. Події на Донбасі це вже давно не антитерористична операція, а справжня війна та окупація українських міст російською армією. 
Український народ має все, щоб перемагати і змінювати життя на краще - ми це довели під час Революції Гідності. Ми нікому не дозволимо знову ставити під ризик наші права і свободи, нашу єдність і Незалежність!
Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і партією «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:
1. Вступити до фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у Верховній Раді VIIІ скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.
2. Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.
3. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік свою декларацію про доходи та видатки. 
У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.
Я йду у депутати, щоб зробити все від мене залежне для припинення братовбивчої війни в Україні.
Сьогодні є лише два виходи - або перемога на Донбасі, або ганебна капітуляція перед агресором і терористами. Найкоротший шлях до встановлення миру - це оголошення воєнного стану, невідкладний вступ України до НАТО, організація надійної оборони країни та перебудови армії. Маємо бути сильними, адже перемогу, як і мир, не виторговують, а здобувають.
Кожен громадянин країни достойний гідного життя, повинен мати можливість працювати, гідно заробляти і захищати свої права. Тому я підтримую тезу про те, що без радикального очищення влади ніяких реальних змін, яких вимагала Революція Гідності, не відбудеться. Відтак, першочерговими завданнями є:
•   Домогтися ухвалення закону про люстрацію.
•   Прийняти закон про створення незалежного від жодної гілки влади Антикорупційного бюро.
•   Провести реформу місцевого самоврядування, значно розширивши права регіонів у відповідності з Європейською хартією місцевого самоврядування.
•   Створити найсприятливіші умови для розвитку малого й середнього бізнесу, який має стати основою економічного відродження України.
Я, як і всі мої однодумці по політичній партії «ВО «Батьківщина», зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.
Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов'язання перед своїми земляками домогтися від місцевих органів державної влади:
1.   Покращити стан житлово-комунального господарства, зокрема: переглянути тарифи в напрямку зменшення, тому що вони завищенні, економічно - необґрунтовані і не якісні;проводити капітальний ремонт житлового фонду, в т.ч. дахів під'їздів, освітлення, заміну ліфтів, термін експлуатації яких понад 25 років;організовувати вивіз сміття із приватного сектору в містах та селах;
2.   Поліпшити медичне обслуговування населення, в т.ч. в стаціонарних закладах, забезпечити медикаментами.
3.   Збільшити кількість дошкільних закладів, культурно-мистецьких центрів.
4.   Створити нові робочі місця, особливо для молоді.
5.   Посилити роботу по боротьбі із незаконним обігом наркотиків.

Відстоювати та захищати інтереси виборців свого округу як на місцевому, так і на державному рівнях  вважаю спр
Записан