Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Расширенный поиск  

Новости:

Автор Тема: Либега Сергей Николаевич (Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ")  (Прочитано 656 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Ирида

 • Глобальный модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Репутация: +35/-1
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 2724

Народився 20 липня 1982 року в селі Корчівка Овруцького району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".
« Последнее редактирование: 29 Сентября 2014, 03:06:47 от Ирида »
Записан

андрей

 • Ветеран
 • *
 • Репутация: +29/-1
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 857
Re: Либега Сергей Николаевич
« Ответ #1 : 24 Сентября 2014, 19:31:57 »


Либега Сергей Николаевич - общественный деятель, член Национального союза журналистов Украины;
« Последнее редактирование: 29 Сентября 2014, 03:06:19 от Ирида »
Записан

Ирида

 • Глобальный модератор
 • Ветеран
 • *****
 • Репутация: +35/-1
 • Оффлайн Оффлайн
 • Сообщений: 2724

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ
ВІД ОДНОМАНДАТНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 102
ЛІБЕГИ СЕРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА

Моя мета – європейська Україна.
Я хочу жити в незалежній Україні, здатній своїми силами захистити себе від зовнішнього ворога, гарантувати безпеку, забезпечення прав і свобод своїх співгромадян, здійснити всебічні реформи, необхідні для досягнення європейських стандартів.
Моя мета створення максимально сприятливих умов для всіх регіонів України в залежності від їх особливостей. Додаткова державна підтримка регіонів, які потребують підвищення рівня економічного розвитку – в тому числі Кіровоградщини.

       1. Безпека.
Найголовнішим завданням вважаю відновлення територіальної цілісності України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном.
Для цього пропоную:
- законодавче відновлення та реалізацію стратегічного курсу на євроатлантичну інтеграцію;
- ухвалення нової Воєнної доктрини;
- реформування армії, оснащення новими, сучасними видами озброєнь;
-   підвищення престижності військової служби.

2. Політичний розвиток .
Головними пріоритетами реформ у державно-правовій сфері вважаю наближення України до європейських стандартів урядування. Кіровоградщина потребує цільового фінансування з державного бюджету, яке має бути спрямоване на вирішення нагальних соціально-економічних проблем.
Виступаю за продовження реформи політичної системи України, спрямованої на створення надійних запобіжників проти будь-яких спроб узурпації державної влади, намагань порушення основоположного демократичного принципу.

3. Економічний розвиток.
Україна має самостійно визначити «точки економічного зростання», виходячи з особливостей свого геополітичного і геоекономічного становища, своїх природних і людських ресурсів.
Україні під силу стати світовим лідером на ринку сільськогосподарської продукції, вийти на світовий рівень в інших галузях. Тому особлива увага буде спрямована на створення умов для розвитку національного АПК. Кіровоградщина повинна стати  локомотивом розвитку агропромислового виробництва  країни.

4. Розвиток енергетики.
Реформування  буде відбуватися за такими напрямками:
-   диверсифікація як самих енергоносіїв, так і шляхів їх постачання;
-   приведення енергетичного сектору у відповідність до вимог Договору про створення Енергетичного співтовариства;
-   на Кіровоградщині має бути не тільки завершена газифікація всіх населених пунктів, але й запроваджено використання альтернативних енергоносіїв;
-   реалізація довгострокової державної програми підвищення енергоефективності;
Імпортний газ поступово має заміщуватися газом власного видобування.

5. Патріотичне виховання.
Всебічне сприяння буде надаватися національним українським культурним індустріям. Без цілеспрямованої роботи держави з патріотичного виховання громадян, без політики формування спільної загальнонаціональної ідентичності, без захисту національного інформаційного простору, наше суспільство є дуже вразливим до руйнівних ворожих впливів, тому інформаційна безпека - один з  пріоритетів в гуманітарній сфері.

                                               *     *     *
Я разом з командою Народного Фронту, впевнений в реалістичності наших планів. В основі цієї впевненості – досвід, професіоналізм, патріотизм, мужність і відданість нашої команди. Ми за створення у новій Верховній Раді об’єднання патріотичних сил, узгоджені дій всіх гілок влади для реалізації головного завдання: зробити Україну такою, що може захистити себе, гарантувати людям безпеку і розвиток, забезпечити економічне зростання Кіровоградщини і соціальний захист її громадян.
Це час випробувань для України.
Це час, коли мають об`єднатися всі, хто готовий стати на захист України і взяти на себе відповідальність за долю мільйонів українців.
Це час, коли Україна має шанс стати успішною європейською державою.

Записан